Ważny od 01.01.2023r. |
|
LINIA Z |
|
|
|
Łaska/Łódzka |
Łaska/Klasztorna
Szkolna/Łaska Łaska/Szkolna
Łaska/Piwna Plac_Wolności_II
Sieradzka/KEN Sieradzka/Mostowa
ZD.WOLA Czechy_I Czechy_II/skręt Czechy_III
Czechy_IV/skrzyż.Polków Grabowiec Stawiszcze
Stawiszcze zajazd SIERADZ/Męcka_Wola Sienkiewicza-Woźniki
Sienkiewicza_osir Sienkiewicza-rondo Jana_Pawła_II/PKS
Jana_Pawła-II/Bartek Aleja_Grunwaldzka_kościół_I Ar.Krajowej/Grunwaldzka Ar.Krajowej/szpital
1-go_Maja Warneńczyka
Wołodyjowskiego_I Wołodyjowskiego
II SIERADZ/Sadowa/pętla Ar.Krajowej/Sikorskiego Ar.Krajowej/szpital
|
|