Niedziela 22 kwietnia 2018. Imieniny Leona i Łukasza

Zmiana rozkładu jazdy na linii nr "5"

18.01.2018r.

Uwaga! Od dnia 22 stycznia 2018r (poniedziałek) ulega zmianie rozkład jazdy autobusów na linii nr "5". Tabliczki z nowym rozkładem będą na przystankach od piątku 19 stycznia.

Nowa linia komunikacyjna MPK Sieradz.

03.11.2017r.

Od dnia 06 listopada 2017r. rusza nowa linia komunikacyjna MPK Sieradz mająca oznaczenie "11". Będzie to linia, która skomunikuje ulicę Wolską z centrum Sieradza. Linia obejmie swoim zasięgiem ulice: Dworzec_PKP, Al.Grunwaldzką, Ar.Krajowej, Broniewskiego, Targową, Wyzwolenia, Piłsudskiego, Kościuszki, POW. Wybrane kursy obsługują ulicę Wolską. Przystanki na ul. Wolskiej są usytuowane przy skrzyżowaniach: Wolska/Radziminowska, Wolska/Leśna, Wolska/Dolna/Górna, Wolska/Scaleniowa. Rozkład jazdy został umieszczony na przystankach. Będzie on również dostępny w aplikacji kiedyPrzyjedzie.pl.

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl dostępna na Android i Windows Phone.

10.05.2017r.

Miło nam poinformować, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kiedyprzyjedzie.mobile.TravellerDroid

Przypominamy jednocześnie, iż podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0

Zapłata kartą płatniczą za bilety i przeglądy pojazdów.

02.02.2016r.

Informujemy że od 01 lutego br. istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą za zakupione bilety w kasie i kiosku MPK oraz za wykonany przegląd techniczny pojazdu na naszej stacji diagnostycznej.

Wydłużenie godzin pracy kiosku MPK Sieradz.

21.10.2015r.

Informujemy że ostatniego roboczego dnia miesiąca, kiosk MPK przy pl. Wojewódzkim
będzie czynny do godziny 16.00.


wykonanie: JAN.net. Wszelkie prawa zastrz. © 2009