Sobota 20 października 2018. Imieniny Ireny i Kleopatry

Kolejne utrudnienia w komunikacji miejskiej na ul. Uniejowskiej

10.10.2018r.

Wyłączenie z obsługi przystanku Uniejowska/pętla

Uwaga! Od dnia 11 października 2018r. do odwołania, z powodu robót drogowych na ul. Uniejowskiej, zostaje wyłączony z obsługi przystanek Uniejowska/pętla.
Za utrudnienia przepraszamy.

Utrudnienia w komunikacji miejskiej na ul. Uniejowskiej.

25.07.2018r.

Z powodu rozbudowy ul. Uniejowskiej (droga wojewódzka nr 479), dokonano zmiany organizacji ruchu oraz został wprowadzony ruch wahadłowy. Może to powodować utrudnienia i opóźnienia w komunikacji miejskiej na liniach kursujących tym odcinkiem drogi.

Zmiana rozkładu jazdy na linii nr "1" i "6" od 1.06.2018r.

18.05.2018r.

Z dniem 1 czerwca 2018r. ulegnie zmianie rozkład jazdy na liniach "1" i "6".
Ulegnie też zmianie trasa przejazdu na tych liniach. Autobusy będą kursować ulicą Warneńczyka. Zostaną włączone do obsługi nowe przystanki na ulicy 1-go Maja (wiaty) między Różaną i Orzeszkowej oraz przystanki na Warneńczyka.
Przestaną być obsługiwane dwa przystanki na ulicy Wołodyjowskiego przy 1-go Maja (słupki).

Nowe przystanki na linii nr "9"

10.05.2018r.

Od dnia 14 maja br. (poniedziałek) następuje zmiana na linii nr "9". Będą obsługiwane nowe przystanki na ulicy 1-go Maja (wiaty), pomiędzy ulicami Różaną i Orzeszkowej.
Uwaga! W dniu 13 maja br. (niedziela) autobus będzie kursował jeszcze według starego rozkładu i nie będzie zatrzymywał się na nowych przystankach.

Zmiana rozkładu jazdy linii "Z" w niedzielę i dni świąteczne od dnia 14 maja br.

10.05.2018r.

Od dnia 14 maja br. (poniedziałek) ulega zmianie rozkład jazdy linii "Z".
Zmiana dotyczy wyłącznie kursów w niedzielę i dni świąteczne, do ul. Sadowej
i z ul. Sadowej.
Autobus będzie kursował przez ulicę Warneńczyka.
W związku z tym będą obsługiwane nowe przystanki na ul. 1-go Maja (wiaty), między ul. Różaną i ul.Orzeszkowej oraz przystanki na ul. Warneńczyka.
Nie będą natomiast już obsługiwane przez linię "Z", przystanki na ul. Wołodyjowskiego przy 1-Maja (słupki).
Uwaga!! W dniu 13 maja (niedziela) autobus linii "Z", będzie kursował dotychczasową trasą i według dotychczasowego rozkładu.

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl dostępna na Android i Windows Phone.

10.05.2017r.

Miło nam poinformować, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kiedyprzyjedzie.mobile.TravellerDroid

Przypominamy jednocześnie, iż podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0

Zapłata kartą płatniczą za bilety i przeglądy pojazdów.

02.02.2016r.

Informujemy że od 01 lutego br. istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą za zakupione bilety w kasie i kiosku MPK oraz za wykonany przegląd techniczny pojazdu na naszej stacji diagnostycznej.


wykonanie: JAN.net. Wszelkie prawa zastrz. © 2009