Wtorek 17 października 2017. Imieniny Wiktora i Małgorzaty

Utrudnienia na liniach "2", "3" i "7" w dniu 22 października br.

16.10.2017r.

Uwaga!!! Z powodu organizacji "57 Biegów Ulicami Sieradza" w dniu 22.10.2017r. (niedziela) i wyłączenia z ruchu ulicy Żwirki i Wigury autobusy linii nr "2" i "7" w godzinach 10.00 - 15.00 będą kursowały objazdem ulicą Sienkiewicza.
Przystanki: Kościuszki, Żwirki i Wigury, Toruńska nie będą w tym czasie przez autobusy ww. linii obsługiwane.
Natomiast w godzinach 10.00 - 14.00 autobus linii nr 3 będzie kursował objazdem ulicą 1-go Maja. Przystanki: Broniewskiego I, Broniewskiego II, Zajęcza, Polna, Wyzwolenia i Krakowskie Przedmieście I, II i III nie będą w tym czasie obsługiwane. Za utrudnienia przepraszamy.

Aplikacja kiedyPrzyjedzie.pl dostępna na Android i Windows Phone.

10.05.2017r.

Miło nam poinformować, iż w sklepie Google Play jest już dostępna oficjalna aplikacja systemu kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android. Aplikacja umożliwia wyświetlenie wirtualnej tablicy z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku. Interesujący nas słupek można wybrać z listy, wyszukać go na mapie lub też użyć kodu QR, a nawigacja pomoże nam do niego dotrzeć. Często wykorzystywane przystanki łatwo dodamy do ulubionych, aby mieć do nich szybki dostęp.

Aplikacja dostępna jest pod poniższym adresem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kiedyprzyjedzie.mobile.TravellerDroid

Przypominamy jednocześnie, iż podobna aplikacja została również udostępniona dla urządzeń mobilnych dla systemu Windows Phone. Można ją pobrać z adresu:
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0

Zapłata kartą płatniczą za bilety i przeglądy pojazdów.

02.02.2016r.

Informujemy że od 01 lutego br. istnieje możliwość zapłaty kartą płatniczą za zakupione bilety w kasie i kiosku MPK oraz za wykonany przegląd techniczny pojazdu na naszej stacji diagnostycznej.

Wydłużenie godzin pracy kiosku MPK Sieradz.

21.10.2015r.

Informujemy że ostatniego roboczego dnia miesiąca, kiosk MPK przy pl. Wojewódzkim
będzie czynny do godziny 16.00.


wykonanie: JAN.net. Wszelkie prawa zastrz. © 2009